Regulamin

1. Niniejszy Regulamin świadczenia usług określa warunki zamówienia, zakupu, płatności i dostawy towarów w sklepie internetowym www.achveverka.pl prowadzonym przez Ach!Veverka Emilia Gawor, z siedzibą pod adresem ul. Międzynarodowa 38/40a m 137, 03-922 Warszawa NIP 8241720958, regon 147461247 , a także warunki rejestracji i prowadzenia konta użytkownika w Sklepie internetowym oraz politykę prywatności użytkowników sklepu internetowego.

 2. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym). Zamówienia składać można w naszym sklepie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zamówienia realizujemy w dni robocze. Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową.

 3. Płatności za zakupione towary można dokonywać na nr konta bankowego lub za pomocą systemów szybkich płatności internetowych dostępnych przy składaniu zamówienia lub płacąc przy odbiorze paczki lub płacąc kartą płatniczą. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

 4. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono wysłane - informując o tym e-mailem bądź telefonicznie.

 

5. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.

 

6. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu, prosimy o kontakt mailowy shop@achveverka.pl.

 

7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

 

8. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

 

9. Koszty przesyłki są pokrywane przez Klienta. W przypadku zamówienia za kwotę wyższą niż 299 zł koszty przesyłki pokrywa Sprzedający (Przesyłką pocztową)

 

10. Wysyłka dokonywana jest za pomocą Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

 

11. Realizacja zamówienia dokonywana jest w ciągu do7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie, zazwyczaj jednak towar zostaje wysłany w następnym dniu roboczym po dokonaniu zamówienia.

 

12. Na przelew czekamy 3 dni, po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.

 

13. Zgodnie z ustawą z dnia 30go maja 2014 możliwy jest zwrot do 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zakupionego towaru bez podania przyczyny.

Towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania oraz posiadać wszystkie oryginalnie przymocowane metki oraz opakowanie. O chęci zwrotu prosimy poinformować drogą mailową shop@achveverka.pl wpisując w tytule maila ZWROT oraz imię i nazwisko lub nr zamówienia.

Zwrotu należy dokonać na adres:

Ach!Veverka Emilia Gawor

Ul. Międzynarodowa 38/40a m137

03-922 Warszawa

Koszt opakowania i odesłania Towaru ponosi Klient.

Informujemy, iż przesyłek za pobraniem nie odbieramy ze względu na brak możliwości sprawdzenia ewentualnych uszkodzeń zwracanego towaru.

Do przesyłki prosimy dołączyć wypełnione oświadczenie zwrotu towaru, oświadczenie zostanie wysłane do Klienta drogą mailową po otrzymaniu informacji o chęci odstąpienia od zakupu.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia zwrotu Towaru, Usługodawca w ciągu 14 dni roboczych po otrzymaniu przesyłki, o której mowa powyżej, zwróci stosowną kwotę Klientowi obejmującą cenę Towaru.

 14. W przypadku reklamacji prosimy o odesłanie wadliwego towaru na adres korespondencyjny firmy. 

Nie przyjmujemy jednak żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do reklamowanej przesyłki proszę dołączyć oświadczenie o reklamacji wraz z opisem przyczyny zwrotu. Usługodawca reklamację rozpatruje w ciągu 14 dni. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie Klient otrzyma nowy towar lub jeżeli natomiast nie będzie to możliwe z uwagi na brak jednakowego jak reklamowany towar, zwrócone zostaną pieniądze w kwocie za jaki został zakupiony reklamowany towar.

 15. Dane Klientów naszego sklepu są chronione poprzez Politykę Prywatności i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim. Wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym oraz do wysyłania materiałów reklamowych.

 16. Dokonanie rejestracji konta w sklepie internetowym www.achveverka.pl jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji reklamowych i handlowych drogą mailową na adres podany w formularzu rejestracyjnym. Użytkownik zachowuje prawo do rezygnacji z otrzymywania tego typu informacji.

 17. Korzystanie ze strony internetowej www.achveverka.pl jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności.

 18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl